O Hokejové škole Ostrava

Hokejová škola Ostrava vznikla už v roce 2004. V roce 2007 jsme založili zapsaný spolek, pod kterým pořádáme hokejové kempy a hokejové školy dodnes. V ledním hokeji nehledáme žádnou vědu a složitost. Dětem chceme vždy jednoduše a účelně předávat ty nejlepší tréninkové návyky, které jim pomohou k dosažení jejich snů.

Našim důležitým cílem je také doplňovat práci trenérů mladých hokejistů v mateřských klubech. Díky naší skvělé kvalitě tréninků a pohodové atmosféře se námi pořádaných kempů účastní každoročně více zájemců.

Za celou dobu našeho působení v českém ledním hokeji byli našimi účastníky i hráči NHL, a také mnoho hráčů, kteří působí na profesionální úrovni jak z České republiky, tak ze Slovenska, Švýcarska, Polska, Německa, Rakouska, Španělska, USA, Norska a jiných zemí.

Hokejová škola Ostrava Hokejová škola Ostrava
Hokejová škola Ostrava

Jak pracujeme

Profesionalita

Náš profesionální realizační tým tvoří zkušení trenéři s vlastní hráčskou zkušeností.

Koncepce

Sledujeme nejnovější světové trendy v přípravě hokejových hráčů a brankářů a okamžitě je aplikujeme do kompozice pořádaných kempů.

Komplexnost

Pro účastníky kempů jsou vedle klasického tréninku zaměřeného na individuální a herní dovednosti, připraveny i setkání s aktivními hráči a další pestré volnočasové aktivity.

Hravost a soutěživost

Důsledně dbáme, aby děti hrály a soutěžily v přátelské atmosféře a v duchu Fair-play v dostatečné míře.